Reevo i Evolution Gaming łączą siły

Przez Adam
Opublikowane 11/05/2023

Platforma Reevo ogłosiła właśnie współpracę z iGamingowym imperium, firmą Evolution Gaming!

Choć wyrażenie „imperium” w stosunku do dostawcy gier kasynowych online może pozornie wyglądać na pretensjonalne przejaskrawienie, w istocie wcale nim nie jest. Przypomnę tylko, że Evolution Gaming ma pod sobą słynną firmę Big Time Gaming, odpowiedzialną za stworzenie i opatentowanie mechanizmu Megaways.

Progresywny jackpot – jak w branży mówi się o Megaways – daje graczom aż 117,649 różnych możliwości na wygraną we wszystkich slotach, które wykorzystują mechanikę.

Jakby tego było mało, wspomniane imperium przejęło w 2020 roku m.in. takie perełki jak NetEnt czy Red Tiger. Oznacza to, że pod parasol Evolution trafiły m. in. takie tytuły jak Starburst czy Gonzo’s Quest Megaways.

Co to wszystko oznacza dla Reevo i ich nowej współpracy?

Operatorzy, którzy zwiążą się z Reevo, będą mieli dostęp do pełnej biblioteki gier Evolution. To jak jedne drzwi do oceanu kasyn online z całą zawartością!

Co więcej, platforma agregacyjna Reevo uprości dostęp wszystkim zainteresowanym dzięki jednemu API!

Petra Maria Poola, Dyrektor Sprzedaży w Reevo, z wielkim entuzjazmem odniosła się do całej sytuacji, komentując:

„W tym roku wprowadziliśmy fantastyczną selekcję najlepszych dostawców, a nadal mamy wiele niesamowitych treści do dodania. Jednak współpraca z Evolution to jedno z największych wydarzeń. Jesteśmy ogromnymi fanami, więc jesteśmy podekscytowani, że Evolution dołącza do nas, oferując wiodącą platformę agregacyjną z najszybszym dostępem do rynku i natychmiastowymi dochodami.”

Reevo idzie po swoje i nie bierze jeńców

Firma pragnie stać się czymś więcej, niż jedynie pośrednikiem. Oznacza to, że wewnętrzne studia Reevo będą pracować w pocie czoła nad własnymi grami. Docelowo platforma planuje wydawać aż 2 oryginalne tytuły każdego miesiąca!

Czy w takim razie planują zaprzęgnąć do pracy sztuczną inteligencję? Miejsce pierwszego automatu stworzonego przez AI jest już co prawda zajęte, nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by topowy i jak twierdzą niektórzy – przełomowy wynalazek w postaci sztucznej inteligencji tworzył kolejne automaty.

Oto inne świeże wiadomości z branży iGamingu