Joker Ra pierwszym slotem stworzonym przez sztuczną inteligencję

Przez Adam
Opublikowane 28/04/2023

Informacje zawarte na oficjalnej stronie Endorphina wskazują, że „algorytmy i zdolności uczenia maszynowego AI umożliwiły stworzenie niezwykle skomplikowanych i wizualnie imponujących projektów. W Joker Ra połączono esencję starożytnego Egiptu z nowoczesnymi wibracjami.”

I rzeczywiście, musimy przyznać, że grafika w slocie Joker Ra jest zachwycająca, a staranność i dbałość o szczegóły są widoczne na pierwszy rzut oka. Zresztą przekonajcie się sami:

Losowe ułożenie bębnów w slocie Joker Ra.
Trzeba przyznać, że sztuczna inteligencja radzi sobie z grafiką wyśmienicie.

Sztuczna inteligencja w świecie gier hazardowych online

Zważywszy na niedawne osiągnięcia w kwestii AI, nie było zaskoczeniem, że w końcu jej potencjał zostanie wykorzystane również w branży iGamingu.

Jeśli zastanawiasz się, co dokładnie oznacza zaprojektowanie automatu do gier przez AI? Kirill Miroshnichenko, CCO firmy Endorphina, wyjaśnia na swoim profilu LinkedIn:

„Joker Ra wyróżnia się na tle innych automatów do gier dzięki swojej unikatowej rozgrywce zaprojektowanej przez sztuczną inteligencję. Każdy element projektowania gry został opracowany przez algorytm AI, co sprawia, że wrażenia z gry są naprawdę niepowtarzalne.”

Era sztucznej inteligencji? Od fikcji do rzeczywistości

Sztuczna inteligencja (AI – Artificial Intelligence) kiedyś wydawała się być tematem zarezerwowanym tylko dla powieści science-fiction. Dziś trudno znaleźć kogoś, kto o niej nie słyszał.

W krótkim czasie AI zaczęło układać ludziom specjalistyczne diety, pisać artykuły czy prace doktorskie, kierować firmami, malować obrazy i tworzyć pełnoprawne komiksy. Przyszłość nadeszła szybciej, niż się spodziewaliśmy.

Czy w związku z tym czeka nas rewolucja w świecie kasyn online? Czy to dopiero początek wysypu slotów autorstwa sztucznej inteligencji? Cóż, ciężko powiedzieć.

Jeśli natomiast macie ochotę przetestować slot Joker Ra od Endorphina, to możecie to zrobić >tutaj<. Czy to bezpieczne? Otóż tak! Slot został już zatwierdzony przez Malta Gaming Authority (MGA).

Oto inne wiadomości, które mogą Cię zainteresować