SpinCity

30 darmowych spinów bez depozytu

28 dni pozostałe Do oferty
18+ | Graj odpowiedzialnie | http://www.anonimowihazardzisci.org/ | Anonimowihazardzisci.org | Bonus tylko dla nowych graczy. Bonus jest naliczany z zakładem x40. Promocja obowiązuje przez 120 godzin od momentu rejestracji. | Obowiązują zasady i warunki

Szczegóły oferty

SpinCity to nowe kasyno z licencją hazardową od Curacao eGaming, która zapewnia graczom z Polski uczciwość, wiarygodność i bezpieczeństwo rozgrywki.

Uwagę graczy SpinCity przyciąga ciekawym wyglądem strony, bogatą sekcją najnowszych slotów, a teraz dodatkowo atrakcyjną ofertą bonusu bez depozytu, a także bonusu od pierwszego depozytu

Sprawdźmy jednak, jak wyglądają szczegóły oferty.

Darmowe spiny bez depozytu w SpinCity

Darmowe spiny bez depozytu w SpinCity

Aby zgarnąć darmowe spiny bez depozytu, musimy zarejestrować konto na platformie SpinCity, a następnie przejść łatwą procedurę potwierdzenia naszego numeru telefonu oraz adresu email.

Dzięki temu zyskamy prawo do otrzymania 30 darmowych spinów bez depozytu, do wykorzystania na slocie Gates of Olympus.

Slot Gates of Olympus

Ale na tym nie koniec! Kiedy zużyjemy już nasze darmowe spiny i zdecydujemy się na dalszą grę w SpinCity za środki własne, wówczas przy pierwszej wpłacie otrzymamy aż 200% bonusowych środków na grę, a także 100 darmowych spinów na automat Valley of the Gods 2.

*Minimalna kwota wpłaty, uprawniająca do odebrania tego bonusu, to 50 PLN.

Oferty w SpinCity czekają na Ciebie!

Jeśli ta szczodra oferta kasyna SpinCity przypadła Ci do gustu, możesz przejść do platformy i odebrać darmowe spiny bez depozytu już dziś!

Zapoznaj się również z naszą pełną recenzją SpinCity oraz innych popularnych kasyn online z naszego przeglądu!

SpinCity Odpowiedzialna gra powyżej 21. roku życia | Obowiązują ogólne warunki
28 dni pozostałe Do oferty