LuckyWilds

Zgarnij do 4600 zł na start w kasynie LuckyWilds

35 dni pozostałe Do oferty
18+ | Graj odpowiedzialnie | http://www.anonimowihazardzisci.org/ | Anonimowihazardzisci.org | Bonus powitalny gracz odbierze przy 3 pierwszych depozytach w kasynie. | Obowiązują zasady i warunki

Szczegóły oferty

LuckyWilds to kasyno online, którego strona stanowi połączenie nowoczesnej oferty ze stylowym, minimalistycznym designem. Poruszanie się po tak zaprojektowanej witrynie to czysta, niczym niezakłócona przyjemność.

Bardzo łatwo gracz odnajdzie tu tysiące świetnych gier od najpopularniejszych producentów, takich jak Play’n GO, NetEnt oraz Red Tiger.

Gry w kasynie LuckyWilds
Nowoczesna oferta gier w kasynie LuckyWilds

LuckyWilds na pewno przypadnie do gustu fanom kryptowalut, których pośród akceptowanych metod płatności znajdziemy o wiele więcej, niż w większości dzisiejszych kasyn.

A żeby nasze początki w tym kasynie były jeszcze przyjemniejsze, operator LuckyWilds stworzył bardzo atrakcyjny bonus powitalny dla wszystkich nowych graczy.

Co konkretnie zawiera ta oferta?

Bonus powitalny w LuckyWilds

W kasynie LuckyWilds nowy gracz otrzymać może bonus o maksymalnej wysokości 4600 zł, pod warunkiem że dokona trzech wpłat środków własnych na swoje konto w tym kasynie.

Bonus powitalny w kasynie LuckyWilds
Dołącz do gry w szczęśliwym kasynie LuckyWilds!

Wartości poszczególnych depozytów wyglądają następująco:

  1. Wpłata pierwsza – dodatkowe 100% środków na grę do 700 zł
  2. Wpłata druga – dodatkowe 50%, maksymalnie do 1400 zł
  3. Wpłata trzecia – dodatkowe 25% do 2500 zł

Aby kwalifikować się do odbioru każdego z bonusów, wpłaty muszą opiewać minimalnie na 90 zł. Bonus i depozyt muszą zostać obrócone 30 razy, zanim będzie można wypłacić wygraną.

Po rejestracji w kasynie gracz ma 7 dni na aktywację bonusu, a od tego momentu kolejne 7 dni na spełnienie wymogu obrotu.

Spróbuj szczęścia w kasynie LuckyWilds

To już wszystko, co trzeba wiedzieć o tej promocji. Na naszej stronie oczywiście możesz też znaleźć pełniejsze omówienie zalet i wad tego kasyna, dlatego serdecznie zapraszamy do lektury naszej recenzji LuckyWilds, a także innych kasyn online.

Ale jeśli jesteś gotów dać szansę szczęściu w grze już teraz, to możesz od razu przejść do kasyna LuckyWilds!

Powodzenia i wysokich wygranych!