Reevo ogłasza nowe partnerstwo strategiczne!

Przez Adam
Opublikowane 27/06/2023

Dopiero co informowaliśmy Was o rozpoczęciu współpracy Reevo i firmy Evolution Gaming, a już mamy przyjemność podzielić się nowymi dobrymi wiadomościami! Otóż tym razem Reevo bierze pod swoje skrzydła kasyno i dostawcę zakładów sportowych, BetGames.

Dzięki nowej współpracy, Reevo powiększy swoją i tak imponującą „stajnię”, składającą się dotychczas z 70 partnerów oferujących razem ponad 8000 gier, wśród których są nie tylko sloty, ale także gry w kasynie na żywo, gry stołowe i wiele więcej.

Jakby tego było mało, za sprawą firmy Big Time Gaming, w arcyszerokiej ofercie Reevo znajdują się automaty z mechanizmem Megaways, m. in. słynny Gonzo’s Quest Megaways.

Co nieco o firmie BetGames

Zgodnie ze słowami Petry Mariy Poola, Kierownika Sprzedaży w Reevo: „Zawartość BetGames jest czymś zupełnie innym na rynku. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wprowadzić ich do naszej oferty platformy, która staje się jedną z najbardziej kompleksowych i wpływowych w branży iGaming”.

BetGames to dostawca gier z siedzibą na Litwie, którego początki sięgają roku 2012. Firma zatrudnia ponad 250 pracowników, a jej produkty możecie znaleźć na przeszło 900 stronach internetowych. Podstawą działania gier tworzonych przez firmę są prestiżowe licencje MGA (Malta Gaming Authority) oraz UKGC (United Kingdom Gambling Commission).

Przyszłość Reevo maluje się doprawdy kolorowo

Jak widać, Reevo nie zatrzymuje się ani na chwilę i wszystko wskazuje na to, że niedługo trafi do grona największych gigantów branży i jej niekwestionowanych liderów. Jako zespół entuzjastów branży iGamingu ze strony topbonusy.com będziemy trzymać rękę na pulsie i bacznie obserwować rozwój Reevo w nadchodzącej przyszłości!

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować