Endorphina dołącza do REEVO, wzbogacając platformę agregacyjną o nowe gry

Przez Adam
Opublikowane 11/07/2023

Kolejny krok naprzód REEVO! Firma nie zatrzymuje się ani na chwilę i rozbudowuje swoją platformę agregacyjną B2B o treści związane z branżą iGamingu. Mowa o nowej umowie partnerskiej z dostawcą automatów do gier, firmą Endorphina.

Z myślą o zwiększeniu dystrybucji swojego katalogu gier, Endorphina zamierza włączyć pełną gamę swoich produktów, obejmującą ponad 100 nowych automatów do gier, do usługi agregacji kasyn online dostarczanej przez REEVO.

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z dołączenia Endorphina do naszego zespołu. To studio, które podziwiamy za profesjonalizm, ekspertyzę i kreatywność” – powiedziała Petra Maria Poola, Dyrektor Sprzedaży w REEVO. Dodała także: „Gry tego dostawcy cieszą się ogromną popularnością i wyróżniają się spośród konkurencji, co czyni je idealnym wyborem dla wielu naszych partnerów operatorskich na różnych rynkach globalnych.”

REEVO powiększa swoją ofertę slotów

W wyniku nowej umowy, partnerzy REEVO powiązani z platformą agregacyjną firmy, będą mieli dostęp do takich tytułów automatów Endorphina jak Joker Ra, Cash Streak, 2023 Hit Slot i Blue Slot. Przypominamy, że Joker Ra to pierwszy slot na rynku w pełni zaprojektowany przez sztuczną inteligencję (AI – Artificial Intelligence) o czym całkiem niedawno informowaliśmy.

Platforma agregacyjna B2B REEVO obecnie oferuje ponad 8000 gier od partnerów, w tym dostawców automatów do gier, gier stołowych oraz tytułów z kasyn na żywo. Jednocześnie firma wzbogaca swoje portfolio własnymi wydaniami slotów.

Endorphina dołącza więc do pokaźnego grona partnerów-dostawców REEVO, którzy integrują swoje gry w platformę agregacyjną REEVO, po podobnych umowach z BetGames, 3 Oaks Gaming i OnlyPlay, zawartych w ostatnich miesiącach.

Inne wiadomości z branży iGamingu: