Dream Drop Jackpot z kolejną gigantyczną wygraną!

Przez Adam
Opublikowane 05/05/2023

Minął ledwo miesiąc od opisywanej przez nas, ostatniej wielkiej wygranej w Dream Drop Jackpot od Relax Gaming i… już mamy kolejnego zwycięzcę!

Tajemniczy gracz, którego tożsamości (szczęśliwie dla niego) nie znamy, zgarnął pokaźną kwotę 2,311,598 € na automacie 5k Gold Mine Dream Drop od jednego z partnerów Relax Gaming, dostawcy 4ThePlayer.

Fortuna uśmiechnęła się da gracza w kasynie internetowym Casumo. W chwili obecnej kasyno nie jest niestety obecne na naszym rodzimym rynku ale mamy nadzieję, że już niedługo się to zmieni.

Wygrana doczekała się komentarza CEO Relax Gaming

Mogłoby się wydawać, że uszczuplenie budżetu firmy o ponad 10 mln PLN nie jest niczym pożądanym, a już na pewno nie stanowi doskonałego powodu do świętowania. Innego zdania jest dyrektor generalny Relax Gaming, Simmon Hammon, który w taki oto sposób odniósł się do całego zajścia:

„Szybko zbliżamy się do pierwszej rocznicy Dream Drop Jackpot i szczerze mówiąc, nie mogłem sobie wymyślić lepszego sposobu na świętowanie tego dnia, niż zobaczenie tego, jak ktoś inny wygrywa jeden z naszych fantastycznych Mega Jackpotów!”

„Przyznanie ośmiu najwyższych jackpotów w mniej niż dwanaście miesięcy to nie lada wyczyn. Można śmiało powiedzieć, że jackpoty Dream Drop zrewolucjonizowały przestrzeń. Co więcej, jestem przekonany, że to dopiero początek.”

Czy pewna firma gdzieś na świecie straciła właśnie pracownika?

Jak już wpominaliśmy, nie wiemy kim jest, ani czym zajmuje/zajmował się szczęśliwy gracz. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można jednak zakładać, że gdzieś na świecie zwolni się posada lub zamknie jakaś firma.

Mimo wszystko mamy szczerą nadzieję, że tajemniczy gracz roztropnie podejdzie do wydawania tak gigantycznej kwoty.

Na koniec – wszystkich, którzy jeszcze tego nie zrobili, namawiamy do zapoznania się ze slotami oferującymi dostęp do Dream Drop Jackpot i innych lukratywnych promocji!

Sprawdź inne najnowsze informacje ze świata iGamingu