Bardzo wysoka wygrana w Dream Drop Jackpots

Przez Adam
Opublikowane 24/03/2023

Mowa o wygranej w automacie Temple Tumble 2 Dream Drop w kasynie online Unibet, od znanego i szanowanego producenta gier, mianowicie firmy Relax Gaming.

Nie wykluczone, że jakaś firma straciła niedawno pracownika, gdyż łupem szczęśliwego gracza padło aż 2,408,389 , czyli równowartość ponad 11 milionów PLN!

Jest to siódma tak duża wygrana w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Firma Relax Gaming ma w związku z tym powód do świętowania.

Rosnąca popularność Dream Drop Jackpots

Unikatowy Dream Drop Jackpots od Relax Gaming składa się z 5 części: Rapid, Mini, Maxi, Major i Mega. Każdy z poziomów posiada inną wartość startową. Jak piszą o swoim dziecku sami pomysłodawcy i twórcy jackpota:

„Pięć połączonych, globalnych jackpotów, począwszy od Rapid do Mega, zostanie wygranych, przed osiągnięciem gwarantowanego poziomu […] Tytuły kolejnych slotów (poza Temple Tumble 2) zostaną wydane zarówno przez Relax, jak i jego partnerów, oferując unikalne i różnorodne dodatki produktowe, wszystkie łączące się w tą samą pulę jackpotów.”

By zgarnąć główną wygraną, musisz liczyć na pojawienie się 6 symboli Dream Drop na bębnach automatu w dowolnej kolejności.

Wysoka częstotliwość wygranych

Jak pisaliśmy, jest to siódma z kolei, siedmiocyfrowa wygrana w Dream Drop Jackpot w ciągu ostatnich 12 miesięcy. W obliczu tak imponującej serii, do wydarzenia odniósł się sam CEO Relax Gaming, Simon Hammon, który podsumował je słowami:

“Cieszymy się, że udało się uzyskać siedmiocyfrowe wygrane w tak krótkich odstępach czasu, co dodatkowo podkreśla sukces i popularność mechaniki naszego jackpotu. Radość, którą widzimy na twarzach graczy korzystających z naszych gier i zdobywających tak duże wygrane, daje nam jeszcze większą satysfakcję. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację tej zwycięskiej passy.”

Pozostaje mieć nadzieję na to, że na kolejną wygraną tego pokroju nie będzie trzeba zbyt długo czekać. Jako zespół topbonusy.pl życzymy Wam wiele szczęścia i liczymy na to, że już wkrótce będziemy mogli podzielić się z równie optymistycznymi wieściami!

Inne wieści z branży hazardowej