Betsson kończy 60 lat!

Przez Judyta Fernandez
Opublikowane 20/01/2023

Betsson, który jest dziś wiodącym graczem na międzynarodowym rynku iGaming, świętuje właśnie 60 lat jako dystrybutor gier. 

Grupa powstała w 1963 roku, a wszystko zaczęło się od kilku stołów do ruletki w szwedzkich restauracjach. Dziś firma działa w ponad 14 krajach i jest obecna na ponad 20 rynkach na całym świecie

Betsson zawdzięcza swój skok na szczyt w szczególności zaangażowaniu i pasji swoich pracowników. Innowacyjność, spójność i chęć oferowania klientom możliwie jak najlepszych wrażeń z gry były kluczem do sukcesu.

Długi staż istnienia Betsson Group

  • Obchody 60-tej rocznicy istnienia Betsson Group
  • Wiodący operator kasyn online na światową skalę 
  • Obiecująca przyszłość przed Betsson Group, dzięki ich skupieniu na innowacyjności, odpowiedzialnej grze i dostarczaniu najlepszych rozwiązań w branży.

Od pojedynczych stołów do ruletki po wiodące światowe firmy

Początkowo koncepcja biznesowa Betsson polegała na umieszczeniu kilku pojedynczych stołów do ruletki w wybranych restauracjach. Teraz, 60 lat później, sytuacja wygląda zupełnie inaczej. 

Obecnie Grupa Betsson jest reprezentowana w 14 krajach i na ponad 20 rynkach na całym świecie, i daje przykład innym firmom z branży.

Niewiele innych firm hazardowych może dorównać sukcesowi grupy Betsson i nawet jeśli konkurencja jest zacięta na szczycie, Betsson jest mocno zakorzeniony w czołówce – nie tylko dzięki swojej solidnej historii.

Nagrody Betsson Group 2022
28 nagród zdobytych przez Betsson Group w 2022 roku!

Numer 1 w kwestii ochrony graczy

W ciągu swojej 60-letniej historii firma otrzymała liczne nagrody i wyróżnienia. W samym 2022 roku firma otrzymała 28 nagród, w tym „Operatora zakładów sportowych roku” oraz „Operatora kasyna roku”. 

Firma mocno skupiła się na obszarze odpowiedzialnej gry – i miała jeden z pierwszych zespołów w tej dziedzinie. Betsson podjął wiele działań w celu ochrony klientów. 

Ich działania obejmują wprowadzenie wielu różnych narzędzi odpowiedzialnej gry, m.in. samowykluczenie, ustawianie limitów oraz inne opcje kontroli zachowań w grach.

Wspaniałe perspektywy na przyszłość

Kiedy firma ma tak duży wpływ jak Betsson, wiąże się to z wielką odpowiedzialnością. Betsson już na wczesnym etapie postanowił poważnie potraktować tę odpowiedzialność i pomógł utorować drogę stosunkowo bezpiecznemu rynkowi gier, jaki obserwujemy obecnie w Polsce. 

Miło będzie śledzić dalszy rozwój Betsson Group od tego ważnego kamienia milowego. Innowacje i zadowolenie klientów będą nadal otwierać drzwi do serc klientów w pełnym tego słowa znaczeniu.

Zdecydowanie widzimy świetlaną przyszłość przed tym starym wyjadaczem, jakim jest Grupa Betsson. 

Inne wiadomości z branży: