Wygraj nawet do 2,000,000 euro w nowej promocji Wazdan!

Przez Adam
Opublikowane 02/02/2024

Wazdan, rodzimy dostawca gier kasynowych ze światowej czołówki iGamingu, rozpoczyna rok z prawdziwym rozmachem, uruchamiając pierwszą w tym roku sieciową promocję z pulą nagród aż 2 000 000 euro!

Na graczy polujących na najwyższe wygrane czekają dwie ekscytujące fazy, w których wykorzystana zostanie nagradzana funkcja Mystery Drop™. Akcja obejmie wszystkie sloty Wazdan, gwarantując niezapomniane wrażenia dla każdego gracza.

Pierwsza faza promocji Wazdan przypada na luty

Pierwsza odsłona – „Zakochaj się w Jackpotach” – potrwa od 5 do 25 lutego i będzie prawdziwą walentynkową ucztą. Wazdan odświeży swoje topowe gry Hold the Jackpot™, takie jak 9 Coins™, 16 Coins™, Power of Sun™: Svarog i Mighty Wild™: Panther, dodając im romantycznego akcentu. Kręć bębny i wygraj swoją część puli nagród, przeżywając jackpotowy romans na własnej skórze!

Ale to nie wszystko! Druga faza – „Wiosna do Nieskończoności” – potrwa od 4 do 24 marca. Tym razem czekać na Ciebie będą natychmiastowe nagrody podczas korzystania z najnowocześniejszych funkcji Wazdan, takich jak Cash Infinity™, Collect to Infinity™ i Sticky to Infinity™. Przygotuj się na wir emocji i szansę na lukratywne wygrane!

„Naszym celem jest maksymalizacja przychodów dla naszych partnerów”

O całej sprawie wypowiedział się Andrzej Hyla, COO Wazdan:

„Inaugurując pierwszą w tym roku promocję sieciową, kampanie Love the Jackpot i Spring to Infinity doskonale obrazują nasze nastawione na wyniki rozwiązania, mające na celu maksymalizację przychodów dla naszych partnerów.”

„Dzięki przyznawaniu graczom losowych nagród pieniężnych za pomocą naszego sprawdzonego mechanizmu Mystery Drop™, nasze promocje sieciowe mają na celu zwiększenie emocji i zaangażowania wśród graczy.”

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować: