Współpraca Play’n GO i Rush Street Interactive staje się faktem

Przez Adam
Opublikowane 18/08/2023

Play’n Go ogłasza zawarcie partnerstwa z Rush Street Interactive. Wstępnie umowa obejmuje integrację kilku tytułów na platformie BetRivers, z planem rozbudowy portfela.

Play’n GO to dostawca gier należący do absolutnej światowej czołówki i odpowiedzialny za wiele tytułów, które podbiły serca graczy na całym świecie. Firma odpowiada za stworzenie ponad 300 slotów i wielu gier stołowych, w tym blackjacka, pokera, ruletki czy bakarata, przy czym każda z gier dostępna jest w wielu róznych odsłonach.

Play’n GO podbija Stany Zjednoczone

Filia RSI, BetRivers, rozpocznie wdrażanie gier Play’n Go w stanie Michigan i New Jersey, z oczekiwanymi kolejnymi stanami, które dołączą do oferty w niedalekiej przyszłości

Magnus Olsson, CCO w Play’n GO, podzielił się swoim zdaniem o całym zajściu

„Zawsze mocno wierzyliśmy, że nasze gry będą cieszyć się dużym zainteresowaniem na rynku amerykańskim, a to partnerstwo z RSI, jednym z najbardziej doświadczonych i zaufanych operatorów online w Ameryce Północnej, to doskonała okazja, aby przedstawić nasze gry tej publiczności. Bezpieczeństwo graczy jest dla nas priorytetem we wszystkim, co robimy w Play’n GO, a zaangażowanie RSI w bezpieczny i regulowany sektor iGamingu czyni ich doskonałym partnerem dla nas.”

Pierwsze tytuły, które trafią na platformę od Play’n Go to Book of Dead, Kiss: Reels of Rock, Fire Joker oraz Rise of Merlin.

Richard Schwartz, CEO Rush Street Interactive, powiedział:

„W BetRivers oferujemy naszym graczom intensywne i zabawne doświadczenie w grach, dlatego to partnerstwo z Play’n GO ma dla nas sens, aby rozszerzyć naszą ofertę o portfolio popularnych tytułów Play’n GO. Play’n GO ma imponujący katalog gier i z niecierpliwością wprowadzamy ich innowacyjne i wysokiej jakości gry dla naszych graczy BetRivers.”

Obie firmy spodziewają się wielu lat owocnej współpracy. Jako eksperci wiemy, że mają do tego solidne podstawy i także życzymy jednym i drugim wszystkie co najlepsze!

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować: