Wazdan ogłasza partnerstwo z SCCG Management

Przez Adam
Opublikowane 26/05/2023

Polska firma Wazdan poinformowała niedawno na swojej stronie internetowej o nowym, strategicznym partnerstwie!

Chodzi o umowę z amerykańską firmą SCCG Management, jednym z liderów w kwestii zarządzania, operującym na granicy dwóch przenikających się światów – szeroko rozumianego managementu i iGamingu.

„Ta strategiczna współpraca jest kamieniem milowym dla firmy Wazdan, ponieważ naszym celem jest udostępnienie naszych najnowocześniejszych rozwiązań gamingowych szerszej publiczności na jednym z najbardziej dynamicznych rynków na świecie. Dzięki doświadczeniu sieci SCCG Management jesteśmy pewni, że jesteśmy w stanie szybko zwiększyć skalę, na jaką operujemy, a co za tym idzie zapewnić niezrównane wrażenia z gry amerykańskim graczom – tak nowe partnerstwo skomentował dyrektor finansowy Wazdan, Andrzej Hyla.

Wazdan – swoisty mariaż pasji do gier z dążeniem do doskonałości

Korzenie polskiej firmy Wazdan sięgają roku 2010, kiedy to uzyskała licencję MGA (Malta Gaming Authority), rozpoczynając tym samym swoją przygodę z iGamingowym światem.

W przeszło 13 lat istnienia firmie udało się ugruntować swoją pozycję wśród najlepszych dostawców gier kasynowych na świecie. Na dzień dzisiejszy Wazdan może pochwalić się ponad 150 tytułami oraz ponad 20 rynkami, na których operuje.

Najnowsza współpraca z SCCG Management umacnia pozycję firmy na rynku północnoamerykańskim. Jesteśmy przekonani, że dzięki połączeniu specjalistycznej wiedzy oferowanej przez SCCG z produktami Wazdan, polski dostawca zaistnieje w świadomości przeciętnego amerykańskiego gracza i przekona do siebie organy regulacyjne.

Wazdan idzie po swoje i dopiero się rozkręca

Całkiem niedawno informowaliśmy o wzmocnieniu pozycji Wazdan w Bułgarii za sprawą kolejnej umowy partnerskiej z piątym z kolei kasynem online, operującym na bułgarskim rynku. Tempo rozwoju firmy napawa nas wielkim optymizmem i mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mieli przyjemność obwieścić kolejne partnerstwa!

Informowanie o sukcesach rodzimych firm od zawsze jest dla nas źródłem radości. W związku z tym z niecierpliwością wypatrujemy kolejnych sukcesów rodaków w iGamingowym świecie!

Najnowsze wieści ze świata iGamingu