Szczęśliwa seria Dream Drop trwa! Kolejny gracz staje się milionerem!

Przez Adam
Opublikowane 14/06/2024

Wczoraj kolejny gracz stał się milionerem dzięki jackpotom z serii Dream Drop! To juz piętnasty szczęśliwiec. którego życie odmieniło się dzięki tej promocji! Tym razem szczęście uśmiechnęło się do naszego rodaka, anonimowego gracza z Polski, który zagrał w kasynie Unibet. Postawił on zaledwie jedno euro na slocie Dueling Jokers Dream Drop, a jego szczęśliwy zakład zaowocował oszałamiającą wygraną w wysokości 2,9 miliona euro!

Milioner co półtora miesiąca? To rzeczywiście możliwe

Dream Drop Mega Jackpot to bez wątpienia jedna z najciekawszych i najbardziej ekscytujących promocji sieciowych dostępnych obecnie w kasynach online. Za jej stworzeniem stoi Relax Gaming, renomowany dostawca oprogramowania z Malty, którego portfolio obejmuje ponad 4000 gier kasynowych.

Od debiutu na rynku w maju 2022 roku, Dream Drop regularnie zmienia życie graczy, kreując nowych milionerów w tempie średnio jednego na półtora miesiąca. Warto wspomnieć, że poprzedni milioner w Dream Drop zagrał za zaledwie dwa euro. Tym razem na szczęśliwego gracza z Polski czekała jeszcze większa fortuna – dokładnie 2 978 317,62 euro!

Przyszłość? Kolejne wielkie wygrane na horyzoncie

Fortunnym slotem, który tym razem okazał się łaskawy dla gracza, jest Dueling Jokers Dream Drop od Four Leaf Gaming. Gra żywcem przenosi gracza do neonowej dyskoteki pełnej funkcji specjalnych, takich jak Joker Meter i Super Spinner.

Andy Hollis, współzałożyciel Four Leaf Gaming, z dumą podkreśla, że dwa z ostatnich trzech mega jackpotów w ramach Dream Drop padły właśnie na tytułach tej firmy.

W tym roku wydajemy dwie kolejne gry z serii Dream Drop, więc mamy nadzieję, że w niedalekiej przyszłości będziemy cieszyć się z kolejnych wielkich wygranych – mówi Hollis.

Choć w tym przypadku szczęście uśmiechnęło się do gracza w kasynie Unibet, jackpoty z serii Dream Drop dostępne są również w wielu innych kasynach online, o których przeczytać można na naszej stronie – ich pełną listę wraz z bonusami znajdziesz tutaj!

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować: