Sprawdź, co ma do powiedzenia CCO Wazdan o przyszłości kasyn internetowych

Przez Adam
Opublikowane 07/09/2023

Wraz z przekroczeniem branży iGaming wrót nowej ery cyfrowej i wejściem na wschodzące rynki na całym świecie, tradycyjne sposoby interakcji z graczami również się zmieniają, a operatorzy stale muszą stawić czoła wyzwaniu, jakim jest nie pozostawanie w tyle i utrzymywanie bazy klientów.

Jest to szczególnie widoczne w wysoce konkurencyjnym sektorze kasyn online, w którym istnieje niemal nieograniczony wybór dla klienta, towarzyszą mu ogromne pieniądze, a lojalność marek, zwłaszcza nowych, jest na rekordowo niskim poziomie.

Portal iGamingFuture przeprowadził wywiad z Andrzejem Hylą, dyrektorem ds. operacyjnych w Wazdan, aby poznać jego opinie na temat przyszłości sektora kasyn online i, co najważniejsze, poznać jego zdanie na temat potencjalnych przyszłych ruchów operatorów, które powinni wykonać.

„Doświadczenia gracza priorytetem dostawców gier”

Według słów Andrzeja Hyly:

Maksymalizacja doświadczeń klienta w dynamicznej grze slotowej online jest priorytetem dla operatorów, zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę wyzwania, takie jak słabe pokrycie sieci lub mniej wydajne urządzenia. W Wazdan podeszliśmy do tego w sposób proaktywny, wprowadzając nasz innowacyjny slot o nazwie Extremely Light. Seria ta została zaprojektowana tak, aby zapewnić graczom wyjątkowe wrażenia z gry, niezależnie od specyfikacji ich urządzenia czy warunków sieciowych.

Jak widać, zdaniem CCO Wazdan oszałamiające walory graficzne i nowoczesność nie zawsze są najlepszym rozwiązaniem, przynoszącym najcenniejsze rezultaty. Jak mówi:

Ponadto zdajemy sobie sprawę, że płynna rozgrywka jest kluczowa nawet w trudnych scenariuszach łączności. Aby jeszcze bardziej wzbogacić wrażenia gracza, wprowadziliśmy tryb Energy Saving do wszystkich naszych gier. Ta funkcja umożliwia graczom wydłużenie sesji gry, jednocześnie oszczędzając zasoby urządzenia, co jest idealne do sytuacji z ograniczonym pokryciem sieci lub mniej wydajnymi urządzeniami.

Czy polski Wazdan będzie wyznaczał kurs innym firmom?

Według Hyly: Poprzez wdrażanie innowacji technologicznych i skupianie się na projektowaniu skoncentrowanym na graczu, Wazdan wyznacza nowy standard w dostarczaniu najwyższej jakości doświadczeń gamingowych.

Zapytany o to, jak w kwestii uzyskania przewagi konkurencyjnej nad innymi producentami gier, mają się innowacyjne funkcje bonusowe, odpowiada następując:

W wysoce konkurencyjnym rynku kasyn online różnicowanie i zaangażowanie graczy są kluczowe dla sukcesu operatorów. W Wazdan dostrzegamy wyzwania stawiane przez to środowisko i podeszliśmy do nich z entuzjazmem, wprowadzając szereg innowacyjnych funkcji bonusowych, które wyróżniają nas na tle konkurencji. Jedną z takich funkcji jest Cash Infinity™

Cash Infinity nie tylko przykuwa uwagę gracza, ale także podnosi jego zaangażowanie. Bezproblemowo kieruje graczy do popularnej rundy bonusowej Hold the Jackpot™, pełnej kuszących jackpotów i znacznych wygranych, zapewnia niepowtarzalne doświadczenie.

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować: