SiGMA Europe tuż tuż. Nadchodzi największe wydarzenie iGamingowe tego roku

Przez Adam
Opublikowane 10/11/2023

Największe wydarzenie branży iGamingu za pasem! Mowa o SiGMA Europa, które w tym roku zagości na pięknej i słonecznej Malcie.

Oficjalne otwarcie eventu SiGMA Europe odbędzie się w poniedziałek 13 listopada w Grand Hotel Excelsior Malta o godzinie 7:00. Na wszystkich uczestników czeka masa atrakcji, okazji do nauki i wymiany doświadczeń oraz spotkania się z przedstawicielami konkretnych obszarów branży iGamingu, w tym:

🏠 800 Sponsorów i wystawców

👫 25,000 Delegatów

🔈 250 Mówców

🗺️ Nowa, większa lokalizacja, trzy razy większa od zeszłorocznej

🎾⚽️🥊🏃‍♂️ 8 Sportowych wydarzeń towarzyszących

⛪️ 2 Wycieczki

🍽️ 35+ wspólnych kolacji

🍺 Codzienne spotkania przy drinkach (pamiętaj, by pić odpowiedzialnie)

🎉 8 Imprez

🏆 2 Wieczory z nagrodami

🛥️ 10 Mega jachtów zamienionych w stoiska 

🍱 Ogromny food court zbudowany specjalnie na potrzeby targów

📣 Gigantyczna ekspozycja marek wystawienniczych na zewnątrz, aby stworzyć festiwalową atmosferę, z której słynie SiGMA Malta

Wydarzenie zrzesza całą śmietankę branży iGamingu, w tym dostawców gier, przedstawicieli kasyn internetowych, firm konsultingowych, czy wreszcie entuzjastów hazardu, w tym światowej sławy graczy!

SiGMA rozwija się, czerpiąc doświadczenia z lat ubiegłych

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli, a są zainteresowani – poniżej zostawiamy oficjalny after-movie eventu z ubiegłego roku – SiGMA Europe 2022. Organizatorzy zapewniają jednak, że w tym roku pobiją samych siebie na głowę!

Oficjalnym patronem wydarzenia z ramienia rządu Malty jest szef tegoż rządu, Premier Malty, Robert Abela, który zasilił swoją osobą grono mówców SiGMA Europe i nie wykluczone, że dokona oficjalnego otwarcia osobiście.

Możecie być pewni, że w dniach 13-17 listopada, Malta stanie się kolorową stolicą europejskiego iGamingu, i że wydarzenie będzie miejsce ogłoszenia przyszłych trendów w grach – zwłaszcza slotach i grach na żywo – ale także aspektu rozwoju najnowszych technologii, a zwłaszcza wykorzystania potencjały sztucznej inteligencji.

Planujesz dołączyć? Zapraszamy do zapoznania się z oficjalną stroną internetową wydarzenia, z której dowiecie się o nim wszystkiego, i na której możecie się zarejestrować, by wziąć udział!

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować: