Push Gaming nowym dostawcą gier do PokerStars!

Przez Judyta Fernandez
Opublikowane 16/12/2022

PokerStars przygotowuje się na powitanie całego portfolio gier Push Gaming, wiodącego dostawcy na scenie automatów online, twórcy między innymi takich tytułów jak: Razor Shark, Fat Rabbit, Mystery Mission – To The Moon, Jammin’ Jars i Retro Tapes.

Retro Tapes slot

Ogłoszenie partnerstwa między dwiema firmami zostało wydane przez Push Gaming z komunikatem prasowym skierowanym do agencji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Po umowach z Dolly Casino, Betsson, PlaYouWin i wieloma innymi operatorami, dostawca będzie również dystrybuował wszystkie swoje gry do PokerStars na dostępnych rynkach.

Cały proces jest przeprowadzany przez Push Gaming, co pozwala na bezproblemową integrację z platformą oraz obustronne korzyści z tego połączenia.

PokerStars zdobędzie możliwość oferowania swoim odbiorcom innowacyjnych tytułów, a Push Gaming jeszcze bardziej zaznaczy swoją obecność na rynku.

W ostatnich miesiącach firmie Push Gaming udało się wejść do wielu ważnych jurysdykcji, w tym do Szwajcarii na początku roku, a w listopadzie firma podjęła również partnerstwo w zakresie treści w Wielkiej Brytanii.

Ta umowa z PokerStars to dla nas kolejny ogromny krok naprzód” – wyjaśnia Fiona Hickey, dyrektor ds. nowych biznesów i rynków Push Gaming.

Wszyscy zarejestrowani użytkownicy kasyna PokerStars również zacierają ręce, platforma, która już w tej chwili współpracuje z wieloma prestiżowymi markami, m.in.: Play’n GO, NetEnt, Novomatic, Yggdrasil, czy Pragmatic Play, wreszcie wita Push Gaming w swoim zespole.

Inne wiadomości z branży: