Pula nagród w Drops & Wins wzrosła do zawrotnej kwoty 30,000,000 euro!

Przez Adam
Opublikowane 14/04/2023

Rozpoczął się nowy sezon w Drops & Wins. W związku z tym firma Pragmatic Play – sprawca całego zamieszania i jeden z gigantów iGamingu – postanawia zwiększyć pulę nagród do niebotycznej kwoty 30,000,000 euro!

Wszystkiego dowiedzieliśmy się z oficjalnego komunikatu na stronie producenta, opublikowanego wraz z dniem 12.04.2023. Całą sprawę w następujący sposób skomentowała DoIrina Cornides, dyrektor operacyjna w Pragmatic Play:

„Drops & Wins oferuje dodatkowe nagrody dla graczy, które dopełniają ich ulubione tytuły Pragmatic Play. Nowa roczna pula nagród w wysokości 30 000 000 euro, w pełni ufundowana przez Pragmatic Play, jest największa w swoim rodzaju. Bez dodatkowych kosztów ani potrzeby integracji umożliwiamy naszym partnerom zwiększenie pozyskiwania, zaangażowania i utrzymania graczy za pośrednictwem Drops & Wins.”

Oto co czeka na graczy w nowym sezonie Drops & Wins?

Nowy sezon w Drops & Wins, który potrwa od kwietnia 2023 do marca 2024, przyniesie za sobą nie tylko nową pulę nagród, ale także szereg zmian, w tym nowe promocje i wiele, wiele innych.

Od teraz gracze będą mieli szansę na zdobycie przypadkowych „Drops” każdego dnia. Co więcej, cotygodniowe turnieje w grach z krupierem na żywo dadzą możliwość regularnej rywalizacji i walki o większe nagrody.

Wszyscy fani automatów od Pragmatic Play mogą od teraz grać o 2,000,000 euro każdego miesiąca. Z kolei entuzjaści gier z krupierem w kasynie na żywo powalczą o pulę nagród w wysokości 500,000 euro. Pula odnowi się wraz z rozpoczęciem każdego nowego miesiąca.

Pragmatic Play stawia na innowacje i rozbudowę swojego portfolio

O ile ktoś nie spędził ostatnich lat na bezludnej wyspie pozbawionej dostępu do internetu, jego uwadze na pewno nie umknął fakt, że firma Pragmatic Play dynamicznie się rozwija, dostarczając nawet osiem nowych tytułów każdego miesiąca!

Jeśli deweloper utrzyma ten trend, a nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić, to jesteśmy całkowici pewni, że pojawienie się podobnej informacji pozostaje tylko kwestią czasu!

Pozostałe wiadomości