Pragmatic Play i bet365 łączą siły w celu wzbogacenia oferty w Szwecji i Hiszpanii

Przez Adam
Opublikowane 17/11/2023

Świetna wiadomość napływa do uszu graczy w Szwecji i Hiszpanii, którzy korzystają z usług kasyna internetowego bet365. Znany i renomowany dostawca gier, firma Pragmatic Play, we współpracy ze wspomnianym operatorem, zamierza udostępnić swoje sloty, gry z krupierem na żywo oraz bingo na dwóch nowych kierunkach.

Portfolio bet365 zostanie wzbogacone m. in o takie tytuły autorstwa Pragmatic Play jak Gates of Olympus, Sugar Rush, Big Bass Bonanza i Sweet Bonanza. To jednak nie pierwszy raz, gdy obie firmy łączą siły. W 2022 roku Pragmatic Play podpisał znaczącą umowę z bet365, w ramach której uruchomiona został cały szereg automatów. Dostawca współpracuje również z bet365 na rynku w amerykańskim stanie Ontario.

Zgodnie ze słowami Iriny Cornides, COO Pragmatic Play:

Rozszerzanie naszej obecności w Hiszpanii i Szwecji nie tylko świadczy o sile partnerstwa Pragmatic Play z bet365, jedną z wiodących marek hazardowych na świecie, ale także podkreśla rosnące zapotrzebowanie na nasze gry slotowe i gry z krupierem na żywo. To ekscytujący czas dla obu firm, ponieważ nadal rozwijamy się na kluczowych rynkach regulowanych.

Swoją opinię o całym zajściu wyraził także rzecznik prasowy bet365, który skomentował całe zajście w następujący sposób:

„Jesteśmy dumni, że możemy rozszerzyć naszą współpracę z Pragmatic Play na rynek hiszpański, a teraz także szwedzki. Jego portfolio innowacyjnych treści doskonale wpisuje się w ofertę produktów bet365, a Pragmatic Play jest mile widzianym dodatkiem dla naszych klientów w obu krajach”.

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować: