Polski dostawca Wazdan bryluje na iGB L!ve Amsterdam

Przez Adam
Opublikowane 28/07/2023

Wazdan, innowacyjny dostawca gier z naszego podwórka, po raz kolejny pokazał swoje zaangażowanie w ekspansję na rynku europejskim po udanym wystąpieniu na ostatnim szczycie iGB L!ve.

Prestiżowe wydarzenie, które odbyło się w dniach 11-14 lipca w RAI Amsterdam, zgromadziło liderów i najbardziej pożądanych ekspertów branży, w celu poszerzenia kontaktów i wyeksponowania najnowszych ofert zarówno twórców gier, jak i operatorów.

Logo Wazdan
Wazdan to polska firma, z której możemy być dumni!

Nowe sloty od Wazdan w diamentowym klimacie

Wazdan dał uczestnikom możliwość zapoznania się ze swoimi najnowszymi slotami. Mowa o tytułach Mighty Symbols™: Diamonds i 9 Coins™ Grand Diamond Edition. Automaty dołączą tym samym do już istniejącego portfolio firmy, składającego się z ponad 170 gier.

By wypromować te nowe tytuły oraz zbliżające się akcje promocyjne, w ramach których łączna pula nagród wyniosła 2 500 000 euro, Wazdan zorganizował wstępną wycieczkę i zabrał wszystkich zainteresowanych do swoich nowych, diamentowych światów.

Promocje sieciowe odbywały się z użyciem narzędzia Mystery Drop™ dostawcy, które niedawno zdobyło tytuł „Game Feature of the Year” na CasinoBeats Game Developer Awards. Uczestnicy szczytu mieli możliwość wzięcia udziału w losowaniu Mystery Drop™, w którym nagrodami były m.in. ekskluzywne alkohole, Apple AirTags oraz prawdziwe diamenty.

„Spędziliśmy niesamowity tydzień prezentując nasze innowacyjne produkty”

Całe zajście doczekało się komentarza Dyrektora Handlowego w Wazdan, Andrzeja Hyly:

„iGB L!ve zawsze to fantastyczne wydarzenie, a w tym roku było podobnie – spędziliśmy niesamowity tydzień prezentując nasze innowacyjne produkty i nawiązując kontakt z najważniejszymi osobami w branży.”

„Uczestnicy entuzjastycznie przyjęli nasze nowe automaty z motywem diamentów, a także brali udział w naszej promocji Mystery Drop™ – a co dopiero wspomnieć o luksusowej rejsowej wycieczce, która rozpoczęła to wszystko! Świetnie się bawiliśmy i już nie możemy doczekać się kolejnego roku. Dziękujemy Clarion za ten niezapomniany tydzień!”

Z naszej strony pozostaje tylko życzyć rodakom jak najlepiej i czekać na kolejne wspaniałe newsy od Wazdan!

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować: