Polscy gracze stawiają na kasyna online na urządzeniach mobilnych

Przez Adam
Opublikowane 10/08/2023

Popularność kasyn online w Polsce stale rośnie. Wraz z rozwojem technologii mobilnych ze smartfonami na czele, coraz więcej graczy decyduje się na zabawę przy użyciu smartfona lub tabletu. Istnieje wiele powodów, dla których polscy gracze chętnie przesiadają się z komputerów osobistych i laptopów na urządzenia mobilne.

Pierwszym z nich jest wygoda. Smartfony są poręczne i mieszczą się w kieszenie spodni, do tego umożliwiają wygodną grę w dowolnym miejscu i czasie. Nic więc dziwnego, że procent graczy sięgających w kwestii internetowego hazardu po urządzenia mobilne, systematycznie rośnie.

Rzecz jasna kasyna online zwietrzyły trend i zaczynają oferować dedykowane aplikacje mobilne i optymalizować swoje strony pod smartfony i tablety. Gracze mogą bez grać w ulubione sloty, gry stołowe czy gry z krupierem na żywo z każdego miejsca.

Dzięki temu, kasyna mobilne oferują atrakcyjne bonusy i promocje. Gracze mogą skorzystać z bonusów powitalnych, bonusów bez depozytu i zgarniać oceany darmowych spinów bez konieczności włączania komputera.

Mobilne kasyna przyszłością branży iGamingu?

Eksperci szacują, że branża iGamingu na samych tylko urządzeniach mobilnych osiągnie w najbliższych latach wartość w granicach 3-5 miliardów PLN. Choć zdarza się, że wstępne szacunki finansowe nie mają wiele wspólnego z napotkaną rzeczywistością, w obliczu tak rosnącej popularności opisywanego zjawiska, nie sposób podchodzić do tychże szacunków sceptycznie.

Przyszłość iGamingu rysuje się arcyciekawie. Czy wkrótce gracze na dobre przesiądą się z komputerów na urządzenia mobilne? A może ktoś zaprezentuje przełomowe urządzenie do VR, a wraz z nim metaverse, który podbije serca graczy i sprawi, że hazard internetowy przeniesie się do wirtualnej rzeczywistości? Któż to wie…

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować: