PokerStars i Oracle Red Bull Racing przedłużają współpracę na nowy sezon F1

Przez Adam
Opublikowane 06/04/2023

W związku z owocnym pierwszym rokiem współpracy pomiędzy firmami PokerStars i Oracle Red Bull Racing, te zdecydowały się przedłużyć partnerstwo na drugi sezon.

Zgodnie z warunkami nowej umowy, logo jednego z liderów branży hazardu online, PokerStars, zagości na elementach takich jak halo RB19, wewnętrzna część kokpitu bolidów, końcówka tylnego skrzydła, kombinezony kierowców oraz kaski ekipy pit-stopowej.

Nowy sezon to jednak nie tylko zmiana w prezencji logotypu marki. PokerStars przygotowało nowe promocje Chicane Cash Drop, Spin & Go Races. Co więcej, firma zwiększa kursy na zakłady sportowe oraz weekendowe wyścigi w kasynie.

Jakby tego było mało, wszyscy fani hazardu i F1 mogą teraz oglądać ekskluzywne materiały video na kanale PokerStars w serwisie YouTube!

CEO Red Bull’a chwali współpracę z PokerStars

Do całej sprawy odniósł się także Christian Horner, prezes i główny przedstawiciel Oracle Red Bull Racing Team. Według niego:

„Współpraca z PokerStars to doskonały krok dla naszego zespołu. Ich zaangażowanie w innowacyjność i rozrywkę to klucz do sukcesu, który idealnie koresponduje z naszymi wartościami w Formule 1. Wraz z rozpoczęciem kolejnego roku współpracy, dążymy do podniesienia standardów i rozwoju naszych wspólnych działań. Chociaż nie możemy jeszcze uchylić rąbka tajemnicy, zdradzę, że pracujemy nad kilkoma naprawdę intrygującymi projektami, które przedstawimy w nadchodzących miesiącach.”

Legendarnej Red Spade Pass nie zabraknie w drugim sezonie współpracy obu firm

Red Spade Pass od PokerStars.
Red Spade Pass od PokerStars zagości także w drugim sezonie współpracy

Tych, którzy z jakiegoś powodu przegapili pierwszy sezon współpracy obu firm i nie wiedzą, czym jest Red Spade Pass od PokerStar, informujemy: to jedyna w swoim rodzaju nagroda, która zapewni zwycięskiej parze niepowtarzalny dostęp do „Wakacji z F1”.

Mowa o czterodniowej, w pełni opłaconej wycieczce dla dwojga do Nicei i Monako. Wszystko rzecz jasna wczasie trwania legendarnego Grand Prix w stolicy francuskiego hazardu! Miejsca VIP z widokiem na zmagania bolidów i lazurowe wybrzeże wliczone.

Kto wie, może to właśnie Ty będziesz szczęściarzem i odwiedzisz Francję za pieniądze PokerStars?

Pozostałe wiadomości, które mogą Cię zainteresować