O przyszłości sieciowego hazardu i płatności z CEO MiFinity

Przez Adam
Opublikowane 26/01/2024

Prezes MiFinity, Paul Kavanagh, udzielił niedawno wywiadu portalowi Gambling Insider. Rozmowa dotyczyła planów firmy na 2024 rok, przyszłości kasyn internetowych oraz kolejnego rozdziału innowacji w płatnościach, nowych możliwościach rozwoju i programie MiFinity Bonus.

MiFinity wciąż rozszerza swoją ofertę o coraz to nowe usługi i z e-portfela szybko przeradza się w coś znacznie więcej. CEO firmy, zapytany o plany na nadchodzącą przyszłość, odpowiada:

MiFinity stale pracuje nad rozszerzaniem oferty metod płatności, aby zapewnić swoim użytkownikom jak najwięcej możliwości. Ponadto pragniemy wspierać globalne włączenie finansowe (włączenie do wspólnego sektora finansowego osób z krajów, w którym dostęp ten jest utrudniony lub całkowicie niemożliwy), badając możliwości rozszerzenia usług na niedostatecznie obsługiwane grupy społeczne. Integrujemy również zrównoważone praktyki w działalności biznesowej i wspieramy inicjatywy społeczne, które odzwierciedlają zaangażowanie MiFinity w odpowiedzialność społeczną przedsiębiorstw.

Przyszłość płatności online? Połączenie innowacji i tradycji

Inwestowanie w technologie i utrzymywanie się na czele postępu technologicznego jest kluczowe dla naszego dalszego sukcesu, jak twierdzi CEO MiFinity. Firma stale analizuje nowo powstające technologie, takie jak blockchain czy sztuczna inteligencja, aby zachować przewagę konkurencyjną i sprostać zmieniającym się wymaganiom rynku. Paul Kavanagh dodaje:

[…] nasz sukces opiera się na rozwoju talentów i współpracy zespołowej. Będziemy nadal przyciągać i utrzymywać najlepszych pracowników, aby napędzać innowację i wspierać realizację celów wzrostu firmy. Zachęcamy do współpracy międzyfunkcyjnej między różnymi zespołami w organizacji, aby zapewnić zgodność ze strategicznymi celami i skuteczną realizację.

Rok 2024 rokiem poszerzania oferty o wschodzące rynki

MiFinity będzie dostosowywać swoje cele i strategie do konkretnych regionów, uwzględniając dynamikę rynku, środowisko regulacyjne i potrzeby klientów. W 2024 roku, szczególny nacisk zostanie położony na rozszerzenie i rozwój rynków klientów brazylijskich i azjatyckich, aby dorównać sukcesowi biznesowemu w Europie.

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować: