Mike Tyson oficjalnym ambasadorem kasyna Rabona!

Przez Adam
Opublikowane 09/02/2024

Rabona, jedno z wiodących kasyn online i operatorów oferujących zakłady bukmacherskie, we współpracy ze swoim programem partnerskim 7StarsPartners, z dumą ogłasza współpracę z legendą boksu, Mike’em Tysonem!

Iron Mike, znany ze swojej charyzmy i nieustępliwości, bez wątpienia wniesie do Rabony zastrzyk nowej energii. Będzie brał udział w miesięcznych transmisjach na żywo, angażował się w interakcje z fanami w mediach społecznościowych, a także dzielił się swoimi przemyśleniami na temat gry.

Gracze kasyna Rabona mają powody do świętowania

Czego konkretnie, poza banerami z legendą boksu w roli głównej, mogą spodziewać się gracze Rabona? Operator zapowiada cały szereg nowych bonusów i promocji, ofert ekskluzywnych, loterii z nagrodami, kolekcji specjalnych kart do wygrania i wielu innych specjałów.

Mike Varius, dyrektor PR w Rabona, tak wypowiedział się o nowym parnerstwie:

Aby zdobyć mistrzostwo, trzeba uczyć się od najlepszych. Nie możemy się doczekać współpracy z Tysonem! Jego energia, charyzma i pasja do rywalizacji doskonale wpisują się w naszą markę. Dzięki temu stworzyliśmy współpracę godną mistrzów, która rozpali ogień emocji w świecie online’owego gamingu.

Sam były mistrz wagi ciężkiej z kolei tak tłumaczy swój wybór:

Wybrałem Rabona, ponieważ podobnie jak ja, oni wyznaczają standardy. Zarówno w grze, jak i w życiu chodzi o pasję i dążenie do zwycięstwa. To pełna adrenaliny przygoda spinów, zakładów i jackpotów, która powali Cię na kolana. Gra jest jak walka – musisz uderzyć, by wygrać.

Rabona i 7StarsPartners wieszczą wieloletnią współpracę pełną sukcesów

Osoba o pseudonimie Krystal, szefowa programu partnerskiego 7StarsPartners, dodaje:

Jesteśmy silniejsi niż kiedykolwiek i podekscytowani współpracą z Rabona i Mike’em Tysonem. Nasi partnerzy otrzymają dostęp do VIP-owskich ofert i materiałów promocyjnych na poziomie globalnym, co pozytywnie wpłynie na ich aktywność.

7StarsPartners oferuje swoim partnerom atrakcyjne warunki współpracy, a także narzędzia jak ReferOn do zarządzania kampaniami i śledzenia ich skuteczności.

Jeśli, podobnie jak my, jesteś zainteresowany tematem – zapoznaj się z warunkami promocji Rabona i regularnie odwiedzaj naszą stronę, by być na bieżąco i nie przegapić żadnej ofert!

Inne wiadomości z branży, które mogą Cię zainteresować: