Gry Relax Gaming dostępne dla klientów Bet365

Przez Judyta Fernandez
Opublikowane 24/02/2023

Relax Gaming, znany dostawca gier i unikalnych treści kasyn online, zgodził się udostępnić bet365 swoje obszerne portfolio gier.

Ogromna gama popularnych tytułów Relax, w tym Money Train 3, Iron Bank i Temple Tumble, będzie wkrótce dostępna dla graczy bet365.

Z niecierpliwością czekamy na pojawienie się wszystkich powyższych tytułów również w kasynach online w Polsce.

Oczekiwania

To przełomowe osiągnięcie znacznie wzmocni pozycję Relax Gaming na całym świecie w ramach jej obecnych kluczowych jurysdykcji, w tym również w Polsce. 

A dotarcie marki do nowych odbiorców będzie możliwe, dzięki jej partnerstwom z globalnymi dostawcami.

Początkowo jeden z wiodących dostawców B2B w branży, firma Relax Gaming została niedawno uznana za najlepszego dostawcę oprogramowania do gier mobilnych, a miało to miejsce podczas rozdania nagród EGR B2B.

Ponadto, Relax Gaming został też uznany za najlepszego programistę kasyna/ slotu roku w konkursie SBC Awards oraz najlepszego dostawcę gier podczas konkursu AskGamblers Awards 2022.

Pierwsze oświadczenia

Nadiya Attard, CCO w Relax Gaming, powiedziała: „Reputacja bet365 w branży mówi sama za siebie, udostępnienie naszych produktów na żywo jest dla nas niezwykle ważnym momentem, ponieważ kontynuujemy rozwój w miarę wzrostu apetytu na angażujące treści iGamingowe”.

„Dzięki głębokiemu zrozumieniu bazy graczy oraz ciągłym innowacjom i rozwojowi wysokiej jakości oferty, jesteśmy zachwyceni, że bet365 wybrało Relax, aby ulepszyć zawartość, którą oferuje milionom graczy, którym służy na całym świecie”.

Rzecznik bet365 powiedział: „Cieszymy się, że możemy powitać Relax Gaming w naszym portfolio innowacyjnych i przełomowych partnerów treści iGaming. Dzięki obszernej i różnorodnej ofercie kasyn, Relax idealnie pasuje do potrzeb naszej rosnącej bazy klientów”.

Inne wiadomości z branży iGaming: