Dalsza ekspansja Wazdanu na hiszpańskim rynku

Przez Piotr Jędrzejak
Opublikowane 20/02/2023

Polski dostawca oprogramowania Wazdan kontynuuje podbój Hiszpanii swoimi świetnymi grami slotowymi.

Firma podpisała niedawno umowę o współpracy, na mocy której najbardziej popularne automaty Wazdanu pojawią się w internetowych kasynach Versus oraz Wanabet.

Hitowe sloty

To już trzecia umowa partnerska Wazdanu z kasynami w Hiszpanii, a więc i kolejna okazja tego producenta, by ze swoją ofertą zapoznać fanów hazardu w tym kraju.

Kasyna Versus i Wanabet swoje biblioteki o sloty Wazdanu poszerzać będą stopniowo, zapewne by odpowiednio dawkować emocje swoim klientom.

Gry będą udostępniane po pięć sztuk i będą dodatkowo promowane ofertami darmowych spinów. Wszystko oczywiście po to, by do slotów Wazdanu przekonać możliwie najwięcej graczy.

A są to niemalże same bestsellery tego polskiego dostawcy gier, czyli znane tytuły takie jak Magic Spins, Burning Sun, 9 Coins Grand Gold Edition, Hot Slot: 777 Crown oraz Sizzling Kingdom: Bison.

To także doskonała sposobność dla hiszpańskich graczy, by przetestować ciekawe mechaniki stworzone przez Wazdan, np. Collect to Infinity oraz Sticky to Infinity.

Apetyt rośnie

Umowy z kasynami online w Hiszpanii to nie jedyne sukcesy, jakimi Wazdan mógł pochwalić się na przestrzeni ostatnich miesięcy.

Szczególnie gorąca dla tej firmy okazała się mijająca zima. To właśnie w tym okresie Wazdan podpisał podobne umowy z kasynami w Szwajcarii, Czechach, Holandii oraz Estonii.

Jak nietrudno się domyślić, to też wcale nie koniec ekspansji polskiej firmy.

“Wierzymy, że ta umowa będzie kolejnym kamieniem milowym w rozwoju naszej firmy,” powiedział Andrzej Hyla, dyrektor handlowy Wazdan, na temat współpracy nawiązanej z kasynami Versus i Wanabet.

Choć Wazdan powstał w 2010 roku w Opolu, to jego dzisiejsza siedziba jest na Malcie. Jest to największy producent gier hazardowych rodem z Polski, a jego gry popularnością cieszą się tak w kasynach online, jak i w kasynach naziemnych.

Pozostałe wiadomości z branży