Betsoft wchodzi z grami do włoskiego StarCasinò

Przez Piotr Jędrzejak
Opublikowane 27/02/2023

Życie we Włoszech właśnie stało się jeszcze piękniejsze.

Betsoft, renomowany producent gier hazardowych, podpisał umowę partnerską, na mocy której wprowadzi swoje hitowe gry slotowe do oferty StarCasinò. Jest to lubiane włoskie kasyno online, należące do grupy Betsson.

Dzięki zawartemu porozumieniu fani hazardu we Włoszech będą mogli cieszyć się najlepszymi automatami do gier autorstwa Betsoft.

Podrasowane hity z oferty Betsoft

Trudno o bardziej doświadczonego producenta oprogramowania niż właśnie Betsoft. Ta firma rodem z Anglii działa na światowym rynku gier już ponad dwie dekady, bo od 1999 roku.

Wśród znanych gier tego dostawcy, które poszerzą bibliotekę gier w StarCasinò, wymienić można tytuły takie jak Safari Sam, Lava Gold, Fruit Zen oraz Sugar Pop 2.

Aby emocje włoskich graczy rozgrzać do czerwoności, wszystkie gry napędzi narzędzie Betsoft Drive.

Silnik ten doładuje gry Betsoft w ofercie kasyna całą masą nagród pieniężnych oraz dodatkowych bonusów, które gracze będą mogli zgarnąć bezpośrednio z poziomu gry.

“Cieszymy się z faktu, że nasze sloty pojawią się w ofercie StarCasinò,” powiedziała szefowa działu zarządzania kontami w Betsoft, Anastasia Bauer. “Betsoft posiada stabilną pozycję we Włoszech, czyli na jednym z naszych najważniejszych rynków.”

Radości z nawiązanej współpracy nie ukrywał również dyrektor StarCasinò, Stefano Tino.

“Nasz zespół pracuje nieustannie nad doskonaleniem oferty naszego kasyna, czego świetnym dowodem jest właśnie umowa partnerska z Betsoft,” powiedział Tino.

Gruntowna reorganizacja sektora

Tymczasem na horyzoncie pojawiło się już widmo zmian, które być może przesądzą o kształcie całego włoskiego sektora hazardowego na najbliższe lata.

Konserwatywna koalicja, rządząca Włochami od jesieni zeszłego roku, ogłosiła właśnie szeroko zakrojone plany reorganizacji branży hazardowej w tym kraju.

Pośród zapowiadanych zmian wymieniono dążenia do większej stabilności włoskiego sektora hazardowego, a także analizę powodów braku dostatecznej konkurencji na tym rynku.

Wszystkie wnioski oraz szczegóły nowej strategii mają zostać ogłoszone już w kwietniu tego roku.

Inne wieści z branży hazardowej