SiGMA Europe na Malcie już w przyszłym tygodniu

Przez Piotr Jędrzejak
Opublikowane 07/11/2022

Entuzjastów iGamingu czeka nie lada gratka w przyszłym tygodniu!

Na Malcie odbędzie się wówczas SiGMA Europe, jeden z najważniejszych festiwali w branży hazardowej na świecie.

Tegoroczna edycja festiwalu będzie miała miejsce w miejscowości Ta’ Qali między 14 a 18 listopada, czyli od przyszłego poniedziałku do piątku.

Choć więc w listopadzie na Malcie pogoda nie rozpieszcza tak jak latem, na SiGMIE pomimo bardziej deszczowej aury gorących emocji na pewno nie zabraknie.

Program pełen atrakcji

SiGMA Europe to czołowe wydarzenie w branży hazardowej, które dla operatorów i dostawców usług oraz oprogramowania stanowi doskonałą sposobność do networkingu.

Poza możliwością poszerzenia siatki kontaktów, uczestnicy SiGMY mogą wziąć udział w warsztatach, dołączyć do paneli dyskusyjnych oraz wysłuchać przemówień najznamienitszych przedstawicieli tej branży.

Pośród tegorocznych mówców znajdziemy między innymi premiera Malty oraz ministra finansów Malty, Roberta Abelego oraz Silvio Schembriego, a także wielu innych polityków, przedsiębiorców i topowych influencerów.

Według organizatorów imprezy, SiGMĘ w tym roku odwiedzi aż 25 000 gości, z czego około 47% ma wynosić śmietanka tego biznesu, tj. osoby na stanowiskach kierowniczych lub decyzyjne w swoich firmach.

Świetnie zapowiada się również festiwalowa sala wystawowa pełna ciekawych firm i ich najnowszych produktów, które zresztą każdy uczestnik SiGMY będzie mógł samemu przetestować.

Emocje do ostatniej chwili

SiGMA to także prestiżowe nagrody, i to nie tylko w branży hazardowej. Wyróżnienia przyznane zostaną również za najlepszy marketing cyfrowy oraz powiązane z iGamingiem rozwiązania informatyczne.

Spore nadzieje wiążemy również z prezentacją najciekawszych start-upów. Nowe, ambitne przedsięwzięcia iGamingowe na SiGMIE będą wystawiały się w specjalnej festiwalowej wiosce.

Czy będą pośród nich jakieś jednorożce (ang. “unicorns”), czyli firmy, które uzyskają w przyszłości wartość miliarda dolarów?

To jednak jeszcze nie koniec atrakcji. Zęby ostrzymy sobie także na ostatni wieczór festiwalu, kiedy to będzie można obejrzeć pokaz walk MMA z udziałem zawodowców, a na scenie wystąpi znany artysta hip-hopowy Fat Joe.

Wciąż nie jest za późno, by zaplanować niezapomniany wyjazd na SiGMA Europe!